Typy sylwetek damskich – część 2


Czy też macie tak, że w całej tej rozpisce typów sylwetek nie potraficie dopasować swojej? Chyba znalazłam na to rozwiązanie. Oto 2 i ostatnia część wpisu.

Sylwetka typu O. Charakteryzuje ją duży biust, wąskie biodra i pokaźny brzuch. Przy tworzeniu stylizacji warto pamiętać o podkreślaniu pięknego biustu i bardzo zgrabnych nóg. Dodatkowo zarysujmy talię. Można to osiągnąć poprzez zakładanie obszerniejszych dołów.

Sylwetka typu S. Jest to sylwetka najbardziej proporcjonalna. Piersi, ramiona i biodra są tej samej szerokości, natomiast talia jest wyraźnie zaznaczona.  Rozmiar ubrań mieści się w przedziale 36-38. Kobity o takiej sylwetce mogą nosić w zasadzie wszystko i we wszystkim będą dobrze wyglądać.

Sylwetka typu T. Charakteryzuje się średniej wielkości biustem, szerokimi ramionami, wąskimi biodrami i genialnymi nogami. W tym przypadku powinnyśmy wyrównywać różnicę pomiędzy ramionami i biodrami. Osiągniecie tego jest proste. Wystarczy zakładać jaśniejsze doły i nie bać się wzorów.

Sylwetka typu W. Typowe dla niej są ramiona, biust i biodra tej samej szerokości i brak zarysowanej talii. Taka sylwetka jest bardzo postawna. Będąc posiadaczką takiej figury powinnaś zaprzyjaźnić się z talkowanymi koszulami i żakietami. Stworzą talię i podkreślą bardzo dobre proporcje.

Sylwetka typu Y. Charakteryzuje ją obfity biust, szerokie ramiona, wąskie biodra i nogi idealne. W tym przypadku powinnyśmy wyrównywać różnicę pomiędzy ramionami i biodrami. Osiągniecie tego jest proste. Wystarczy zakładać jaśniejsze doły i nie bać się wzorów.


Źródła:
http://xtri.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=25455
http://mnd.pl/forum/index.php?action=profile;u=15489
http://zakupki.gov.ru/forum/user/profile/1496634.page

Popularne posty