Śniadanie przyspieszające metabolizm


Jesteście na diecie całe życie i szukacie nowych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów? Witajcie w klubie J Okazuje się, że śniadanie może być w tym procesie bardzo pomocne. I to wcale nie trzeba wybierać produktów najmniej kalorycznych.

No bo masło orzechowe z pewnością się do takich nie zalicza, a może zdziałać cuda. Orzechy ziemne pobudzają wytwarzanie hormonu, który odpowiada za uczucie sytości przez dłuższy czas. Należy jednak pamiętać o wyborze prawdziwego masła orzechowego, czyli takiego, które w swoim składzie ma wyłącznie orzechy. No i nie przesadzajmy z ilością. Jednak proponuję więcej tosta niż tego masła ;)

Koktajle białkowe to propozycja nr 2. Duży zastrzyk białka z rana to jest to! Uczucie sytości pozostaje na długo i skutecznie zniechęca do podjadania już godzinę po śniadaniu ;)  Nie trzeba się katować i pić tego obrzydlistwa samego. Równie dobrze możesz dodać go do koktajlu owocowego.

Kawa. Kofeina przyspiesza metabolizm jak mało co i jest idealną alternatywą śniadania dla tych, którzy nie lubią go jeść. Oczywiście należy pamiętać o tym, że odchudzająca jest mała czarna, a nie latte ze spienionym mlekiem i syropem karmelowym!

Popularne posty